به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : تولید فولاد مبارکه با قدرت پیشین ادامه دارد

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

تولید فولاد مبارکه با قدرت پیشین ادامه دارد

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 14 تیر 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
1
تعداد بازديد:
524

تولید فولاد مبارکه با قدرت پیشین ادامه دارد

شایعات بازار حاکی از این موضوع است که تهدید آبی در اصفهان در شرایط کنونی در حال خودنمایی است. این موضوع برای صنایع این منطقه مسئله حیاتی محسوب می‌شود

کارخانه‌های بزرگی مانند پالایش نفت اصفهان، ذوب آهن اصفهان و همچنین فولاد مبارکه اصفهان در این منطقه حاضر هستند. دست به دست شدن این شایعه میان معامله‌گران بورسی فضای معاملاتی برخی از نمادها را منفی کرده است.

خشکسالی مشکل عمیقی است که کل کشور را در ابتدای فصل گرما درنوردیده است. مشکلات خشکسالی صنعت کشور به خصوص بخش فلات مرکزی کشور و اصفهان را تهدید می‌کند. «دنیای بورس» در گفتگو با منابع وضعیت تولیدی فولاد مبارکه را جویا شده است.

به گفته منابع آگاه تولید فولاد مبارکه به صورت کامل در حال انجام است و مشکلی برای تولید این شرکت وجود ندارد. وی در خصوص وضعیت کلی آب منطقه به این موضوع اشاره کرد که میزان ورودی آب فولاد مبارکه کاهش یافته است اما مدیریت صحیح و استفاده بهینه آب در بخش‌های ضروری باعث شده تولید فولاد مبارکه همچنان ادامه داشته باشد.

مشکل کم‌آبی نه‌تنها اصفهان بلکه کل کشور را تهدید می‌کند و نیازمند مدیریت صحیح در این بخش است. با وجود کم‌آبی بی‌سابقه اصفهان اما مبارکه با مدیریت صحیح در تلاش بوده بتواند سطح تولید را حفظ کند. ورودی آب کلیه کارخانه‌های تولیدی در حال کاهش است در این شرایط هنر بهینه در کنترل میزان مصرف آب و بر اساس اولویت تولید است. عملکرد تیر شرکت‌های مختلف می‌تواند میزان مدیریت مصارف آبی و اثر آن بر تولید را مشخص کند.

در این راستا امیر‌حسین نادری؛ معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه با رد شایعات مطرح شده در خصوص توقف تولیدات «فولاد» گفت: موضوع‌های مطرح شده در روزهای اخیر و به ‌ویژه امروز شایعاتی بیش نیست.
به گفته وی نه تنها فولاد مبارکه اصفهان ، توقف تولید نداشته و نخواهد داشت، بلکه کاهش تولیدی نیز نداریم. با همان قدرت گذشته به روند تولیدات خود ادامه می‌دهیم.

منبع: دنیای بورس

مطالب مرتبط

نظرات

اين نظر توسط دانلود فیلم در تاريخ 1397/04/14 و 18:19 دقيقه ارسال شده است

سایت خوبی دارید بسار عالی
پاسخ : سپاس


کد امنیتی رفرش