به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : درآمد ۲هزار میلیاردی در جیب \"شرانل\"

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

درآمد ۲هزار میلیاردی در جیب "شرانل"

تاريخ ارسال پست:
جمعه 10 آبان 1398
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
612

درآمد ۲هزار میلیاردی در جیب

درآمد‌های تجمیعی این شرکت به بیش از ۱۶ هزار میلیارد ریال رسید.

 

درآمد ۲هزار میلیاردی در جیب

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، نفت ایرانول در مهرماه موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲هزار و ۲۶۳میلیارد ریالی شده تا به این ترتیب جمع درآمد عملیاتی تجمیعی شرکت در هفت ماه گذشته به ۱۶هزار و ۲۷۷میلیارد ریال برسد.

همانگونه‌که در جدول فوق نیز قابل مشاهده شده، نرخ فروش محصولات اصلی شرکت در مهرماه و در مقایسه با ماه گذشته از آن با کاهش روبه‌رو بوده است.

درآمد ۲هزار میلیاردی در جیب

نرخ فروش هر مترمکعب از روانکار شرکت با ۷ درصد کاهش نسبت به شهریورماه به ۵۴ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال رسیده است.

بر اساس این گزارش، نرخ فروش هر مترمکعب پارافین وکس شرکت با ۱۸ درصد کاهش به ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال رسیده و نرخ فروش این دو محصول در مقایسه با میانگین نرخ ۶ ماه نیز کاهش را نشان می‌دهند.

با این حال مبلغ فروش تجمیعی شرکت در هفت‌ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۷ افزایش در حدود ۱۲۰ درصدی را نشان می‌دهد.

افزایش محسوس نرخ‌های فروش طی یک سال گذشته عامل اصلی افزایش فروش شرکت در مدت ذکر شده بوده که با این حال مقادیر فروش روانکار‌های شرکت نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ۱۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

در جدول زیر روند فروش ماهیانه شرکت طی ۶ ماه اخیر ارائه شده است. همان گونه که در نمودار نیز قابل مشاهده است مبلغ فروش مهر ماه سال جاری در مقایسه با مهر ۱۳۹۷ تغییری را نشان نمی‌دهد و در حدود ۳ درصد کاهش را نیز نشان می‌دهد.

درآمد ۲هزار میلیاردی در جیب

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش