به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : تحلیل تکنیکال سهام \"کرماشا و حسینا\"

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

تحلیل تکنیکال سهام "کرماشا و حسینا"

تاريخ ارسال پست:
جمعه 03 آبان 1398
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
768

تحلیل تکنیکال سهام

سهام شرکت های توسعه‌ معادن‌ روی ایران‌ ( دومین شرکت پرجمعیت بورس ) ، پتروشیمی کرمانشاه و خدمات بندری سینا توسط یک کارگزاری تحلیل تکنیکال و پیش بینی شد.

در حالی بازار سهام همچنان بر مدار نزولی سیر می کند که در ادامه تحلیل تکنیکال سهام شرکت های مختلف توسط کارگزاری ، وضعیت سهام توسعه‌ معادن‌ روی ایران‌ ( دومین شرکت پرجمعیت بورس ) ،  پتروشیمی کرمانشاه و خدمات بندری سینا بررسی شد.

توسعه‌ معادن‌ روی ایران‌ : قیمت این سهم در محدوده ۶۸۰ تومان بر روی ۶۱٫۸ فیبوناچی ریتریسمنت و خط روند صعودی قرار خواهد گرفت. می توان در این محدوده به دنبال فرصت خرید بود. واکنش های قیمت به این خط روند اعتبار آن را دو چندان کرده است.

پتروشیمی کرمانشاه : نمودار قیمت این نماد ، اصلاح تراکمی را شکل داده و با خروج قیمت از این تراکم می توان با حد ضرر آخرین کف قیمتی و هدف۱۲۰۰ تومان وارد معامله خرید شد.

خدمات بندری سینا : قیمت سهام "حسینا" نظم خاصی را دنبال می کند و می توان نوسانات را در درون کانال صعودی قرار داد و در محدوده کف کانال ترسیمی به دنبال فرصت خرید بود.

انتهای پیام
  منبع: بورس پرس

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش