به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : شنیده های بازار سرمایه 98.4.3

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

شنیده های بازار سرمایه 98.4.3

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 02 تیر 1398
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
664

شنیده های بازار سرمایه 98.4.3

شنیده های بازار سرمایه ایران


#خفناور : خبرهایی موثق حکایت از بهبود وضعیت سودآوری شرکت در بهار امسال به میزان 66% بیشتر از مدت مشابه سال قبل دارد .
#وسدید : احتمالقوی افزایش سرمایه تقریبی 3100% از محل املاک و تجهیزات تا آخر امسال .
#خودرو : شنیده میشود بلوک این لیدر توسط 3 گروه عمده کنسرسیومی متشکل از چندین قطعه ساز + یک شرکت فولادی خواهان دارد .
#کاوه : فاز دوم تولید فولاد در نیمه اول سال 99 راه اندازی میشود که چیزی نزدیک به 1 میلیارد یورور برای آن سرمایه گذاری شده است .
#فملی : خبرهایی رسیده نشان میدهند تولید کاتد مس در این شرکت با رشد 35% به نسبت مدت مشابه پارسال به 45.5 هزار تن تقریبی رسیده است .
#شکف : شرکت توانسته از محل افزایش قیمت فروش و کاهش هزینه های اداری زیان انباشته خود را بشدت کاهش داده و افزایش درآمد عملیاتی خوبی کسب نماید .
#سیمان : گفته میشود صادرات 110 تنی کلینگر به امارات در اردیبهشت و خرداد انجام شده که درآمدهای این گروه را افزایش میدهد .
#ختراک : شنیده میشود وضعیت تولید این کارخانه بهبود یافته و تولیدات امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل از رشد خوبی برخوردار میباشد .
#بانکی : با وجود افزایش نرخ تورم سالیانه و نقطه به نقطه اما بانک مرکزی تمایلی به افزایش نرخ سود سپرده ندارد (خبر خوب برای بازار سرمایه)
#شسپا : بزودی هیات مدیره افزایش سرمایه 470 درصدی را تقدیم سازمان مینماید که به احتمال بالا با آن موافقت میگردد . زمان آن در اواخر مرداد و از محل سود انباشته میباشد .
#کبافق : خبرها از قطعی شدن افزایش سرمایه شیرین 500 درصدی از محل سود انباشته بگوش میرسد که بزودی گزارشات تکمیلی آن در کدال می نشیند .

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش