به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : علت مصاحبه بی سابقه ظریف با فاکس نیوز

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

علت مصاحبه بی سابقه ظریف با فاکس نیوز

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 08 اردیبهشت 1398
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
497

علت مصاحبه بی سابقه ظریف با فاکس نیوز

در انتظار واکنش توییتری ترامپ

  به نقل از انتخاب، نصرت الله تاجیک سفیر پیشین ایران در اردن درباره علت مصاحبه بی سابقه ظریف با فاکس نیوز گفت: مصاحبه ظریف با فاکس نیوز اقدام بسیار خوبی است. فاکس نیوز رسانه ترامپ و این اقدام نشان دهنده این است که ظریف می خواهد با ترامپ مستقیما صحبت کند. اما احتمالا" ترامپ در حال اماده کردن توییت است.

وی ادامه داد:متاسفانه آمریکایی‌ها همیشه با دست پس می زنند با پا پیش می کشند. از یک طرف همان طور که برایان هوک می گوید دنبال مذاکره هستند، اما از آن طرف مثلا وقتی بحث زندانیان را مطرح کردیم، آن استقبالی که از منظر مسائل انسانی موردنظر بود، نشد. امیدوارم حداقل این اقدام ظریف در مصاحبه با فاکس نیوز مقداری آمریکایی ها را متقادع کند که که این پیام‌ها را که چه درمورد زندانیان و چه در مورد موضوعات دیگر بتوانیم پی بگیریم.

تاجیک افزود: همان طور که فاکس نیوز نزد ترامپ عزیز است سی ان ان مورد خشم وی است. اگر ظریف با سی ان ان مصاحبه می کرد می گفتیم می خواهد ترامپ را بیازارد. اما مفهوم مصاحبه با فاکس نیوز این است که می خواهد مستقیم با ترامپ حرف بزند و بابی را برای اقدامات بعدی بگشاید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش