به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : هند واردات فولاد از ایران را متوقف می کند +علت

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

هند واردات فولاد از ایران را متوقف می کند +علت

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 27 اسفند 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
595

هند واردات فولاد از ایران را متوقف می کند +علت

انجمن فولاد هند اعلام کرد: واردات فولاد چه مستقیم از طریق ایران و چه به واسطه امارات باید متوقف شود چون در تضاد با تحریم‌های آمریکا است و منجر به اقدامات تلافی‌جویانه این کشور علیه دهلی نو می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایکنامیک تایمز، انجمن فولاد هند اعلام کرد: واردات پس از اعمال تحریم‌های آمریکا علیه تهران افزایش یافته و ممکن است عواقب جدی در پی داشته باشد. به علاوه، افزایش واردات از ایران از طریق امارات با قیمت‌های زیاد به نگرانی شرکت‌های فولاد هند افزوده است.

هشدار می‌دهیم صادرات از امارات که یک کشور واردکننده صرف است، ناگهان 390 درصد افزایش یافته که شامل 65 هزار تن محصولات فولاد تخت می‌شود. به این ترتیب ارتباط این محموله‌ها با فولاد ایران مشخص می شود. واردات فولاد چه مستقیم از طریق ایران و چه به واسطه امارات باید متوقف شود چون در تضاد با تحریم‌های آمریکا است و منجر به اقدامات تلافی‌جویانه این کشور علیه هند می‌شود.

بنابراین گزارش، طی 8 سال گذشته ایران به طور یکنواخت تولید را افزایش داده در حالی که تقاضای داخلی در این دهمین تولیدکننده بزرگ جهانی، کاهش یافته است. ظرفیت مازاد تولید ایران به 12.2 میلیون تن یا 36 درصد افزایش یافته و مصرف سرانه 14 درصد کاهش داشته است. ایران 30 درصد فولاد را به اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه‌آن) صادر می‌کند که تهدیدی برای تغییر مسیر هند است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش