به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : دو خبر مهمی که شاید منجر به بهبود بورس شود

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

دو خبر مهمی که شاید منجر به بهبود بورس شود

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 30 بهمن 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
639

دو خبر مهمی که شاید منجر به بهبود بورس شود

انتشار دو خبر جدید و مهم شاید منجر به بهبود وضعیت بورس و کاهش هیجانات بازارهای رقیب ارز و سکه و طلا شود.

در حالی بازارهای سهام ، ارز و سکه و طلا طی روزهای اخیر با نوسانات معنادار و ناشی از رویدادهای سیاسی و اقتصادی روبرو شده اند که انتشار دو خبر جدید و مهم و بازتاب آن شاید منجر به بهبود وضعیت بورس و کاهش هیجانات بازارهای رقیب شود. 

براساس این گزارش، رویداد مهم اول مربوط به آخرین جلسه گروه ویژه اقدام مالی معروف به FATF در پاریس و احتمال تمدید مهلت دوباره به ایران بوده که قرار است پنج شنبه این هفته بیانیه ایی صادر شود.  

رویداد مهم دیگر هم قطعنامه‌ نهاد مرکزی حزب دموکرات آمریکا (تعیین کننده نامزدهای ریاست جمهوری این حزب) است که آمریکا خواسته تا به برجام بازگردد.

در این رابطه ایسنا از قول سازمان نیاک اکشن (وابسته به شورای ملی ایران -آمریکا) اعلام کرد تصویب این قطعنامه تضمین می‌کند بازگشت به برجام یکی از اولویت‌های اصلی حزب دموکرات برای پیشبرد است.

تصویب این قطعنامه از سوی کمیته ملی دموکرات آمریکا از آنجا حائز اهمیت است که نشان‌دهنده رویکرد حزب دموکرات درباره برجام است.به این معنی که در صورت پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا بازگشت به برجام به شکل جدی در دستورکار دولت این کشور قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش