به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : احتمال تصویب لوایح پالرمو و CFT زیاد است

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

احتمال تصویب لوایح پالرمو و CFT زیاد است

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 26 آذر 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
546

احتمال تصویب لوایح پالرمو و CFT زیاد است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت‌: احتمال تصویب لوایح اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، پالرمو و الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم(CFT) بیشتر از عدم تصویب است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، حشمت الله فلاحت پیشه با اشاره به جلسه مجمع تشخیص مصلحت برای بررسی موارد اختلافی بین شورای نگهبان و مجلس در لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی به ایسنا گفت : در این جلسه حضور داشتم. جلسه‌ای که در آن مباحث جدی مطرح شد که تنها برای بررسی یک ماده در لایحه پولشویی سه ساعت بحث و بررسی صورت گرفت.

وی افزود : این جلسه نشان می‌دهد که در مجمع مباحث جدی مطرح است و موضوع با حساسیت پیگیری می‌شود. لذا معتقدم یک قانون باقی‌ مانده و دو کنوانسیون مرتبط با گروه اقدام ویژه‌ مالی  FATF بحث ها را داغ می کند . 

فلاحت پیشه در پیش‌بینی از تصویب لوایح پولشویی، پالرمو و CFT در مجمع گفت‌ : احتمال تصویب این لوایح بیشتر از عدم تصویب آن است. البته این به معنای نبود بحث های جدی نیست چون بحث‌های جدی در مجمع مطرح می‌شود که روند آن کمتر از مجلس نیست. 

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش