به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : شمارش معکوس برای ورود افق کوروش به بورس

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

شمارش معکوس برای ورود افق کوروش به بورس

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 27 آبان 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
597

 شمارش معکوس برای ورود افق کوروش به بورس

 مقدمات ورود شرکت افق کوروش به بورس انجام و نهایی شده و در ماه آینده این شرکت برای سهیم شدن عموم هموطنان، به‌عنوان اولین شرکت در صنعت خرده‌فروشی وارد بورس می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، امیر خسرو فخریان، مدیرعامل این شرکت در آستانه پنجمین سالگرد افتتاح فروشگاه همواره تخفیف افق‌کوروش، با اعلام این مطلب افزود: این شرکت در کمتر از پنج سال از آغاز فعالیت خود موفق شد یک هزار و صد فروشگاه را در ۳۱ استان کشور و ۲۴۵ شهر راه‌اندازی کند و ضمن اشتغال‌زایی وسیع برای ۷‌هزار نفر از جوانان سرزمین، به شرکتی نام‌آشنا و پیشرو و پیشتاز در صنعت خرده‌فروشی تبدیل شود و دانش قابل قبولی را در این نوع از کسب‌و‌کار به‌دست بیاورد.

وی در ادامه با اشاره به بروز چالش‌های اخیر در پی نوسانات شدید نرخ ارز گفت: افق کوروش تلاش کرد که با تامین به موقع کالا و توزیع آن با مناسب‌ترین قیمت به بهبود معیشت خانوار کمک کند. در وضعیت دشوار اقتصادی، شرکت‌های بزرگ موتور محرکاقتصاد کشور بوده و می‌توانند با حمایت از تولیدات داخلی کمک شایانی به دولت داشته باشند. مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای ویترین اقتصاد کشور هستند، افزود: در حال حاضر دنیا به سمت گسترش فروش اینترنتی در حرکت است. بر همین اساس افق کوروش با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با برند «اُکالا» نیز وارد بازار فروش اینترنتی شده است که پس از به بلوغ رسیدن در شهر تهران در سایر شهرستان‌ها نیز راه‌اندازی خواهد شد. فخریان در پایان از اعطای نمایندگی (فرانچایز) افق کوروش به متقاضیان و علاقه‌مندان ورود به این صنعت خبر داد و ضمن اعلام آنکه در یک سال گذشته شعب فرانچایز افق کوروش از ۱۵۰ فروشگاه عبور کرد، گفت: آمادگی داریم که تجارب خود را برای رونق و شکوفایی این کسب‌و‌کار به علاقه‌مندان و متقاضیان عرضه کنیم.

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش