به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : زمزمه های افزایش قیمت خودرو جدی شد

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

زمزمه های افزایش قیمت خودرو جدی شد

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 09 آبان 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
563

 زمزمه های افزایش قیمت خودرو جدی شد

رئیس کمیسیون تسهیل کسب‌وکار اتاق تهران می‌گوید: در آینده پیش‌بینی می‌شود خودروسازان قیمت محصولات خود را بین ۶۰ تا ۸۰ درصد افزایش دهند.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تجارت نیوز ، رئیس کمیسیون تسهیل کسب‌وکار اتاق تهران درباره وضعیت قیمت خودرو  گفت: قیمت خودروهای ایرانی در کارخانه و کف بازار متفاوت است. در نظر داریم با گران کردن خودروها از محل درب کارخانه قیمت این محصولات را با قیمت کف بازار همسان‌سازی کنیم تا با اجرای این طرح به نوعی واسطه بازی یا دلالی کاهش یابد.

محمدرضا نجفی‌منش افزود: معتقدیم با افزایش قیمت خودروهای داخلی از محل درب کارخانه قیمت این محصولات در بازار آزاد کاهش خواهد یافت. به عبارت دیگر قیمت خودروهای ایرانی در بازار آزاد به اندازه کافی رشد قیمت را تجربه کرده و بنابراین افزایش قیمت کارخانه به بازار آزاد تاثیر نخواهد گذاشت.

او در پرسشی مبنی بر اینکه قیمت خودروهای ایرانی چند درصد افزایش خواهد یافت؟ پاسخ داد: معتقدیم در این بازه زمانی خودروسازان زیان‌ده شده‌اند. نه قیمت خودروهای 22 میلیون تومانی را قبول داریم و نه قیمت خودروهایی که به 40 میلیون تومان رسیده‌اند را تائید می‌کنیم. بنابراین در آینده پیش‌بینی می‌شود خودروسازان داخلی قیمت محصولات خود را بین 60 تا 80 درصد افزایش دهند.

نجفی‌منش با ابراز امیدواری به مصرف‌کنندگان خودرو گفت: با افزایش قیمت خودروهای کارخانه‌ای در نظر داریم محصولات دو خودروساز بزرگ کشور را پنج درصد زیر قیمت بازار آزاد به خریداران عرضه کنیم.

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش