به تک سهم خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : زمان اعلام احتمالی عرضه اولیه \" زپارس\"

با عضويت در سايت تک سهم از خدمات ويژه بهره مند شويد

زمان اعلام احتمالی عرضه اولیه " زپارس"

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 17 مهر 1397
نويسنده:
admin
نظرات :
0
تعداد بازديد:
801

زمان اعلام احتمالی عرضه اولیه

مدیر پذیرش بورس تهران با اشاره به تکمیل حدود ۱۰۰ درصدی مدارک کشت و صنعت دامپروری پارس، از احتمال اعلام اطلاعیه عرضه در این هفته و اقبال سهامداران به این سهم خبر داد.

اسماعیل درگاهی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس،درباره زمان عرضه اولیه کشت و صنعت دامپروری پارس باتوجه به ارائه صورت های مالی 6 ماهه گفت: احتمالا اطلاعیه عرضه اولیه این شرکت برای هفته جاری منتشر شود.

وی ادامه داد: در این میان صورت های مالی 6 ماهه بصورت مبسوط ارائه شده اما باید به یک سری اطلاعات تکمیلی به عنوان سوالات سازمان بورس پاسخ داده تا ابهامات جزئی هم برطرف شود. اگر مدیران شرکت بتوانند به این سوالات پاسخ دهند، این هفته به احتمال زیاد اطلاعیه عرضه "زپارس" منتشر خواهد شد.

این مقام مسئول در خصوص عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری که پیش از این اعلام شده بود اواخر مهر انجام می شود، توضیح داد: با توجه به اینکه اولویت در عرضه های اولیه به ترتیب شرکت های بزرگ و کوچک از لحاظ سرمایه نیست و هر کدام که مراحل پذیرش را کامل کنند در اولین فرصت برای عرضه آماده می شوند، به احتمال بسیار زیاد با توجه به آمادگی کشت و صنعت پارس و اینکه حدود 100 درصد مدارک تکمیل شده، اولین عرضه در مقطع فعلی "زپارس" است.

درگاهی درباره پیش بینی اقبال بازار به این سهم با ورود حجم زیادی از تازه واردین به بازار سهام به بورس پرس گفت: طبیعتا در مورد کلیه سهم های عرضه اولیه که در بازار دوم معاملات بورس معامله می شوند، توصیه می کنیم سهامداران و فعالان بازار، لزوم مشارکت در عرضه نداشته و به تحلیل ها توجه کرده و با بررسی وارد سهم شوند اما با درنظر گرفتن تعداد مشارکت کنندگان، سهام قابل عرضه (سهم کوچک) و به علت اینکه عرضه های اولیه بورس جذابیت داشته، احتمال می رود " زپارس " هم از مقبولیت بی بهره نماند و استقبال مناسبی را شاهد باشد.

بنابراین گزارش، سهامداران عمده این شرکت 32.5 میلیارد تومانی، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و کشت و صنعت مغان هرکدام با 39.9 درصد و مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با 20 درصد سهم به حساب می آیند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظرات


کد امنیتی رفرش